Nie możliwe nie istnieje

//Nie możliwe nie istnieje
Nie możliwe nie istnieje 2018-01-01T12:21:44+00:00

“Nie możliwe nie istnieje” autor Gabriel Majchrzak

„Niemożliwe nie istnieje” – taki tytuł swojej książce nadał Gabriel Majchrzak, człowiek, który na spotkaniu autorskim w Krośnie, zorganizowanym przez Fundację Wielkie Serce, opowiadał dzieciom i młodzieży z domów dziecka, z rodzin zastępczych i biologicznych o swoim życiu. Człowiek, który w młodym wieku trafił do domu dziecka, a zanim skończył 25 lat dwa razy w życiu „umarł”. Jednak nie „śmierć” wyrwała go ze szponów autodestrukcji, akoholu i narkotyków, a ŻYCIE – a dokładnie uczestniczenie w narodzinach córeczki. Narodziny dziecka dały mu siłę do radykalnej przemiany.

Dla młodych ludzi, słuchających opowieści autora, była to często wędrówka w czasie, przypomnienie własnych, często traumatycznych przeżyć. Wiele osób utożsamiało się z przeżyciami, które doświadczył pan Gabriel, a którego dowody dali podczas późniejszej dyskusji. Do autora kierowane były pytania nie tylko o źródło jego siły czy szczegóły życiorysu, ale również o jego bieżące relacje z nadal pijącą matką czy młodszą siostrą.

Z pewnością wiele osób, a szczególnie młodzież z domu dziecka czy rodzin zastępczych zostało przez pana Gabriela zainspirowanych do walki o własne szczęście, zarażonych optymizmem, które pozwala przezwyciężać wszystkie trudności i mówić : NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Książkę z autografem można nabyć w Fundacji Wielkie Serce