Pomoc dla Emilki

Utworzone przez Przemek Chruścicki | 30 listopada 2020

Rodziny Zastępcze wychowują dzieci otrzymując skromne środki na pokrycie kosztów pobytu w rodzinach. Dlatego pomagamy zabezpieczać środki na rehabilitacje dzieci.

W rodzinie Pani Joli wychowują się dwaj chłopcy niepełnosprawni Dawid 15 lat, Krzyś 17 lat. Wymagają stałej opieki i rehabilitacji. Dawid jest leżący i nie siedzi. Krzyś chodzi ale tez ma wiotkość kolan (znaczny stopień niepełnosprawności. Rodzina utrzymuje się z zasiłków rodzinnych wraz z dodatkami pielęgnacyjnymi z tytułu opieki nad synami. Rodzina mieszka w dwóch pokojach ma dostęp do kuchni i łazienki. Czy damy radę im pomóc ? nr r-ku: 40 8642 1083 2002 8330 0877 0001 Bank Nowy

Wielokrotnie już doświadczaliśmy w naszej Fundacji wrażliwości i Wielkiego Serca  u ludzi – czasem zupełnie nie pasujących do naszego wizerunku filantropa – zupełnie niespodziewanie i zaskakująco. Dlatego i tym razem na naszą prośbę o pomoc rodzinie Emilki (w którą włączyli się Wolontariusze z ogromnym sercem ze Stowarzyszenia Polska 2050 Podkarpackie ) otrzymaliśmy wsparcie, które zaspokoiło największe potrzeby tej rodziny.

Bardzo serdecznie dziękuję naszym największym dobroczyńcom – dwóm panom, którzy chcą pozostać anonimowi   a  ufundowali większość potrzebnych rzeczy (pralka, żelazko, sztućce, zapas chemii gospodarczej i środków pielęgnacyjnych dla Emilki).

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję z ramienia

Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci oraz Polska 2050 Podkarpackie

Katarzyna Jastrząb, Adam Bardzinski, Magdalena Ludwiczak, Sławomir Cebulak