Dla Gertrudy

/Dla Gertrudy
Dla Gertrudy 2018-12-26T16:14:27+00:00

Dla Gertrudy

Kochani, spotykamy się na stadionie MOSIR-u w Krośnie w dniu 27 grudnia 2018 roku o godz. 17.00 po to, aby w ten świąteczny czas przekazać Naszej Koleżance Gertrudzie – nauczycielce języka polskiego w I LO w Krośnie moc pozytywnej energii w walce z ciężką chorobą. Jeśli znasz Gertrudę, chcesz pomóc przyjdź i poćwicz z nami. To “tylko” krótka rozgrzewka przy muzyce oraz wspólny kilometrowy marsz przy pięknie oświetlonym stadionie. Mam nadzieję, że zimowa aura i my, zapewnimy niezapomnianą atmosferę wydarzenia i przekaz pozytywnej energii dla Naszej Kochanej Gertrudy.
Podczas tego wydarzenia każdy z nas będzie mógł pomóc dokładając swój grosik do “świątecznej skarpety”, która wypełniona po brzegi, ułatwi szybki powrót Gertrudy do zdrowia na który wszyscy czekamy.
Jeszcze raz zapraszam wszystkich ludzi dobrego serca, którzy chcą ze mną pomóc naszej koleżance (nauczycieli, uczniów, wychowanków, rodziców, znajomych), po to aby przesłać Gertrudzie pozytywną energię. ♥

Jeśli ktoś z Was nie będzie mógł wziąć udziału w naszym Świątecznym Wydarzeniu 27.12. o 17 godz. na stadionie MOSIR-u w Krośnie, a bardzo by chciał dołączyć do nas z pozytywną energią to:

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci udostępniła nam konto na które można wpłacać pieniążki przeznaczone na ten cel.
Nr r-ku 56 8642 1083 2002 8330 0877 0004 z dopiskiem “Dla Gertrudy”. 100% środków zostanie przekazanych na leczenie Gertrudy.